Tükendi
Her cilt tipi ve her cilt bölgesi için eşsiz bir kişisel bakım sunar. 1. T bölgesini matlaştırır ve organik greyfurt ve EvermatTM ile gözenekleri temizler. 2. Diş Otu ile göz kenarındaki ince kırışıklıkları düzeltir 3. Organik incha inci yağı, she butter ve Day Moist CLR ile yüzünüzü nemlendirir.
35,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Egzotik-sıcak bir vanilya kokusu ile yumuşak ve esaslı bir temizlik. Hindistancevizi özü ve Aloe Vera suyu içindeki etken maddeler verdikleri yoğun nemlilik sayesinde harika yumuşaklıkta bir cilt hissi oluştururlar. Vegan. Glutensiz.
145,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Meyvemsi tazelik ve yumuşaklık. Özenle seçilmiş bitkisel formülü cildi nazikçe temizler. Organik ananas özü ve organik aloe vera suyu içindeki etken maddeler verdikleri yoğun nemlilik sayesinde harika yumuşaklıkta bir cilt hissi oluştururlar. İnce limon kokusu ile duyuları canlandırarak, tazelenmiş ferah bir cilt sağlar.
145,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Çok değerli Kamelya Yağı ellerde inanılmaz bir yumuşaklık sağlar. Hassas ve kuru ciltler için de önerilir.
80,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Günlük yaşamın hassas yanları için. Organik nar çekirdeği özü, üzüm çekirdeği yağı ve badem yağı cildi yumuşatır ve günden güne nazik bir şekilde korur. Organik incir özü ve aloe vera suyu yoğun nem verir. Yüz ve vücut için uygundur ve gerçekten çok yumuşak.
69,50 TL KDV Dahil
Tükendi
Sante Family Bodylotion Pineapple and Lemon Vücut Losyonu; Organik ananas, limon ve organik meyve özleri ile cildinizi şımartarak korur. Organik shea yağı, ise kuru cildi nemlendirerek yatıştırır.
155,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Doğal aktif karbon, kil, bambu tozu ve organik aloe vera içeren Aktif Karbon Maske cildinizi derinlemesine temizler ve akne oluşumunu önler. Cilt gözeneklerini kir ve sebumdan arındırır ve mat bir cilt görünümü kazandırır. Her cilt tipi için uygundur.
35,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Organik lime limon ve nane ile cildi canlandırır, tamamen doğal, keskin taze bir koku ile duyuları canlandırır ve uyandırır.
99,50 TL KDV Dahil
Tükendi
Hoş kokulu Sante Dengeleyici El Kremi, alkali Ph değeriyle (Ph:7,5) cildin asit–alkali dengesini destekler. Organik bademyağı, organik hindistancevizi yağı ve aloe vera içeren formülüyle cildi nemlendirir ve kuruluğa karşı korur. Tüm cilt tipleri için uygundur.
65,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Sante Dengeleyici Vücut Losyonu alkali pH değeriyle (pH:7,5) cildin sağlıklı doğal asit-baz dengesini destekler. Organik badem yağı, organik kayısı yağı ve organik sheabutter içeren formülüyle cilde yoğun nemlilik sağlar ve besler. Cilde göz alıcı bir ışıltı ve kadifemsi yumuşaklık kazandırır.
99,50 TL KDV Dahil
Tükendi
Hassas ciltler için özel deo roll-on. Alüminyum tuzu içermez. Vücut kokularına karşı yüksek koruma ve hassas ciltler için yumuşak bakım. Cildi besler.
80,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Hassas eller için yoğun nemlilik. Organik aloe vera suyu, organik pamuk özü ve organik sheabutter içeren değerli formülasyonu ile elleri ve tırnakları besler. Hızla emilerek ellerde yağlılık hissi bırakmadan harika bir yumuşaklık oluşturur.
65,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Sante Enerji Duş Jeli içerdiği organik limon aromasıyla vücudu ve duyuları canlandırır. Organik aloe vera ve ayva özü içeren formülüyle duş sırasında cildi nemlendirerek kurumaya karşı korur. Günlük kullanım ve her cilt tipi için uygundur.
79,50 TL KDV Dahil
Tükendi
Organik taze limon kokusunun yanında organik sheabutter, organik jojoba yağı ve organik çupuaçu yağı içeren güçlü ve değerli formülasyonu ile cildi besler ve canlandırıcı bir cilt bakım deneyimi sunar.
99,50 TL KDV Dahil
Tükendi
Yumuşak formülündeki değerli açai çileği özleri ve doğal eterik yağların kombinasyonu sayesinde cildi tahriş etmeden istenmeyen kokuları giderir. Uzun süre kalıcı ferahlık sağlar.
120,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Beyaz çay, hamamelis ve altıncık çiçeği özleri ve doğal eterik yağların oluşturduğu yumuşak formülasyon sayesinde ciltteki istenmeyen kokuları cildi tahriş etmeden, uzun zaman kalıcı ve güvenilir bir şekilde giderir.
120,00 TL KDV Dahil
Tükendi
ANTE Homme II Body & Hair Shower Gel, Cilt ve saçlara günlük kullanımda ferahlık verir. Organik açai ve organik kafein özleri, bitkisel esaslı yumuşak temizleme maddeleri cildi kurutmadan temizleyerek enerji verirler. Şampuan olarak kullanılmaya da uygundur.
119,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Cilt ve saçlara günlük kullanımda ferahlık verir. Bitkisel esaslı yumuşak yıkama maddeleri cildi kurutmadan temizler, değerli doğal özler yeni bir enerji verirler.
119,00 TL KDV Dahil
Tükendi
ANTE Homme II Tıraş Köpüğü, karşı konulmaz taze bitki kokusu ile ekstra hassas, besleyici bir üründür. Organik açai, organik kafein ve organik aloe vera gibi doğal bitkisel etken maddeler cildi sakinleştirir ve tıraş esnasında cildin bakımını yapar. Kullanmadan önce iyice çalkalayınız. Yaklaşık 20-30 uygulamalar için yeterli.
79,90 TL KDV Dahil
Tükendi
SANTE Aloe Özlü Tıraş Köpüğü, içindeki bitkisel etken maddeler sayesinde daha tıraş sırasında cildi sakinleştirir ve bakımını yapar. Yaklaşık 20-30 kullanım için yeterlidir. Güvenli bir tıraş sağlar.
70,00 TL KDV Dahil
Tükendi
SANTE Homme II After Shave, içerdiği organik kafein ve açai özleri sayesinde tıraş sonrası cildi canlandırır ve tazeler. Cilt tahrişlerini yatıştırır ve yumuşatır. Taze bitki nüansları hafif narenciye kokuları ile birleşerek karşı konulmaz bir koku deneyimine dönüşür, erkeksi ve taze bir koku kompozisyonu oluşturur.
170,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Kırmızılıkları ve tahrişleri doğal bir yumuşaklıkla giderir ve içerdiği aslan pençesi çayı ve aloe vera özleri cildi canlandırır ve tazelik verir.
175,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Erkek cildi için tazelik veici bir ürün: Hafif nemlendirici canlılık verici bir nemlilik sağlar, tıraştan sonra da kullanılabilir. Cilde yağlılık vermeden kolayca emilir. Uzun süreli düzgünlük ve bakımlılık sağlar. Aloe Vera yağının bitkisel etken maddeleri gerekli bakımı yaparak erken yaşlanmaya karşı etkili olurlar. SANTE Erkek Yüz Nemlendiricisi karşı konulmaz hoş bir kokuya sahiptir.
150,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Sante Express El Kremi çabuk emilir ve ellerde yağlı bir his ve kalıntı bırakmadan cildi hızla nemlendirir. Beyaz kil ve organik nar çekirdeği özü içeren hafif hoş badem kokusuna sahip bu krem antioksidan etkiye sahiptir ve cildin yenilenmesini destekler.
65,00 TL KDV Dahil
Tükendi
çerdiği organik hindistancevizi ile zayıf ve cansız saçların yapısını güçlendirerek yeniden canlılık ve parlaklık kazandırır. Doğal etkili ve yumuşak bakım formülü ile saçın daha canlı görünmesini sağlar. Yumuşak bir şekilde köpürterek temizler. Tamamen doğal portakal kokusu içerir. Dermatolojik olarak test edilmiştir.
89,50 TL KDV Dahil
Tükendi
Cansız ve Güçsüz Saçlara Enerji İçerdiği organik hindistancevizi ile zayıf ve cansız saçların yapısını güçlendirerek yeniden canlılık ve parlaklık kazandırır. Doğal etkili ve yumuşak bakım formülü ile saçın daha canlı görünmesini sağlar. Hafif bir şekilde köpürterek temizler. Tamamen doğal portakal kokusu içerir.
89,50 TL KDV Dahil
Tükendi
Hafif günlük temizlik. Saç ve saç derisine karşı hassastır. Saçın kurumasını önler. Tamamen doğal ferahlatıcı elma kokusu. Dermatolog test edildi.
89,50 TL KDV Dahil
Tükendi
Keyifli ve Meyveli Bir Duş Deneyimi Sante Happiness Duş Jeli cildi yumuşak ve nazik bir şeklide temizlerken içerdiği organik portakal ve organik mango özleriyle muhteşem bir tropik yaz kokusu sunar. Organik aloe vera içeren formülüyle duş sırasında cildi nemlendirerek kurumaya karşı bakım sağlar. Sentetik koruyucular, renk ve koku vericiler içermez Paraben, SLS ve petrol kökenli maddeler içermez Mineral bazlı yağlar içermez Organik tarımla elde edilmiş bitkisel yağlar ve özler içerir Eterik yağların doğal kokularını içerir Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir Vegan Gluten içermez Laktoz içermez
79,50 TL KDV Dahil
Tükendi
Sante Happiness Vücut Losyonu organik portakal ve organik mango özlerinden oluşan muhteşem tropik kokusuyla kuru ve normal ciltlere yoğun nemlilik sağlar. Organik jojoba ve organik çupuaçu yağı içeren yumuşak içeriğiyle cildi besler ve ciltte ipeksi bir yumuşaklık bırakır.
99,50 TL KDV Dahil
Tükendi
Hassas Ciltler için özel aktif karbon, organik argan yağı ve silika içeren siyah maske cildi nazikçe temizler. Alkol içermeyen, yağ formundan süt formuna dönüşen özel ve değerli formülü ile cildinizi yıkadıktan sonra pürüzsüz ve yumuşak bir cilt hissi bırakır.
35,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Doğal etkili bakım formülü ile ince telli saçlara daha fazla hacim ve hareket kazandırır. Yumuşak temizleme maddeleri ile organik kurt üzümü ve renksiz kına içeren formülü saça yeni bir yapı ve duruş kazandırır. Yıkama sırasında hafif bir köpük oluşur. Tamamen doğal meyve kokusu içerir. Dermatolojik olarak test edilmiştir.
89,50 TL KDV Dahil
Tükendi
24 saat etkili ferahlık. SANTE Pure Spirit crystal deodorant; Ter bezleri ve gözeneklerin doğal fonksiyonunu engellemeden kokuya neden olan bakterilerin oluşumunu engelleyerek taze uzun süreli ferahlık sağlar.
139,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Normal ve Karma Ciltler İçin Özel Mat bir cilt görünümü için organik greyfurt ve patentli Evermat içeren matlaştırıcı maske. İçerdiği aktif kompleks cildi nemlendirir ve cildi kurutmadan gözenekleri temizler, cildinizi daha temiz, yumuşak ve pürüzsüz hale getirir.
28,50 TL KDV Dahil
Tükendi
Kuru Saçlar için Doğal Nemlendirici Bakım İçerdiği organik mango ile kuru saçlara yoğun nem verir. Etkili doğal yumuşak bakım formülü saç yapısını güçlendirir ve saçı ağırlaştırmadan kolay taranmasını sağlar. Saçın kabarmasını engeller. Tamamen doğal tropik mango kokusu içerir.
90,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Kuru Saçlar için Doğal Nemlendirici Bakım İçerdiği organik mango ile kuru saçlara yoğun nem verir. Doğal etkili ve yumuşak bakım formülü saçı kurumaya karşı korur ve hafif bir şekilde köpürterek temizler. Tamamen doğal tropik mango kokusu içerir. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Daha etkili bakım ve kolay tarama için Sante Nemlendirici Saç Bakım Kremi ve Saç Bakım Maskesi ile kombine ediniz.
89,50 TL KDV Dahil
Tükendi
Kuru Ciltler İçin Özel Bakım Sante Nemlendirici Maske değerli etken madde karışımları ve nemlendirici patentli formülü DayMoistCLR™ ile cilde yoğun nem verir ve fark edilir şekilde pürüzsüz hale getirir. 12 saat nem deposu ile eşsiz bakım.
35,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Yıpranmış Saçlar için Özel Bakım İçerdiği organik zeytinyağı ve gingko ile yıpranmış saçları besler ve yapısını güçlendirir. Doğal etkili ve yumuşak bakım formülü saça elastikiyet kazandırır ve hafif bir şekilde köpürterek temizler. Tamamen doğal vanilya kokusu içerir. Dermatolojik olarak test edilmiştir.
89,50 TL KDV Dahil
Tükendi
En taze organik limon ve organik nanenin kokusunu banyoda hissederek duş keyfini yaşayın. Cildi nazik bir şeklide temizlerken aynı zamanda değerli organik aloe vera içeren formülü ile duş sırasında cildi nemlendirerek kurumaya karşı korur. Günlük kullanım ve her cilt tipi için uygundur.
79,50 TL KDV Dahil
Tükendi
SANTE Renk veren Yeni Dudak Balzamları içerdiği E Vitamini ile dudaklarınızı besleyerek nemlendirir. Dudaklara 3 farklı yumuşak tonda renk verirken, her biriyle farklı hoş bir koku ve meyve tadı bırakır. Yüksek kalitede organik eterik yağlar, organik kakao yağı ve organik sheabutter içeren ipeksi yapısı ile dudaklarınızda kremsi bir his oluşturarak yumuşak ve pürüzsüz hale getirir. Cilde uyumluluğu dermatolojik olarak test edilmiştir
45,00 TL KDV Dahil
Tükendi
SANTE Renk veren Yeni Dudak Balzamları içerdiği E Vitamini ile dudaklarınızı besleyerek nemlendirir. Dudaklara 3 farklı yumuşak tonda renk verirken, her biriyle farklı hoş bir koku ve meyve tadı bırakır. Yüksek kalitede organik eterik yağlar, organik kakao yağı ve organik sheabutter içeren ipeksi yapısı ile dudaklarınızda kremsi bir his oluşturarak yumuşak ve pürüzsüz hale getirir. Cilde uyumluluğu dermatolojik olarak test edilmiştir.
45,00 TL KDV Dahil
Tükendi
SANTE Renk veren Yeni Dudak Balzamları içerdiği E Vitamini ile dudaklarınızı besleyerek nemlendirir. Dudaklara 3 farklı yumuşak tonda renk verirken, her biriyle farklı hoş bir koku ve meyve tadı bırakır. Yüksek kalitede organik eterik yağlar, organik kakao yağı ve organik sheabutter içeren ipeksi yapısı ile dudaklarınızda kremsi bir his oluşturarak yumuşak ve pürüzsüz hale getirir. Cilde uyumluluğu dermatolojik olarak test edilmiştir.
45,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Cansız Saçlar İçin Doğal Besleyici Etki İçerdiği organik huş ağacı yaprağı, yer fıstığı yağı ve dulavrat otu yağı ile normal ve cansız saçlara parlaklık verir ve güçlendirir. Etkili doğal yumuşak bakım formülü ile saç yapısını güçlendirir ve saçı ağırlaştırmadan kolay taranmasını sağlar. Pro-Vitamin B5 ve bitkisel gliserin ile saçınızın canlılığını ve esnekliğini korur.
90,00 TL KDV Dahil
Tükendi
ansız Saçlar İçin Doğal Besleyici Etki İçerdiği organik huş ağacı yaprağı ve bitkisel proteinler ile normal ve cansız saçları besler; parlaklık, hacim ve esneklik kazandırır. Tamamen doğal hindistan cevizi kokusu ve etkili doğal bakım formülü ile saçı hafif bir şekilde köpürterek temizler. Dermatolojik olarak test edilmiştir.
89,50 TL KDV Dahil
Tükendi
Saçınıza doğal bir şekilde biçim verir. Bitki proteinleri ve Pro-Vitamin B5 bakım sağlar. Fön ile şekil verilmesinde ideal. Her gün kullanılabilir.
165,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Hidistan cevizi yağı ve balmumu ile saç uçlarını besler ve kısa saça doğal şekilde biçim verir. Saç uçlarındaki kırılmaları engeller.
130,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Doğal bir saç şekillendirme için form ve bakım. Bitkisel şeker ve Kayın yaprağı özleri gibi değerli etken maddeler saça istenilen şekli verir ve yine değerli bir nemlilik sağlar. Her saç tipine uygundur.
120,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Özellikle kuru ve yıpranmış el ve tırnaklar için yoğun bakım yapan besleyici krem. E Vitami açısından zengin organik altın çilek özü ve karambola özü içeren formülü ile ellerinizi harika nemlendirir. Dermatolojik olarak cilde uyumluluğu test edilmiştir.
75,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Doğal bakımı mükemmel etki ile bir araya getirerek ellerinizi şımartır. Organik papatya özü içeren pigment oluşumunu önleyen formülü ile mevcut yaşlılık lekelerinin rengini doğal yolla açar. Ayrıca değerli Q10 içeren formülü ile cildi çevresel etkilere karşı korur, cildin yaşlılık belirtilerini önler ve hücre yenilemesini hızlandırır.
75,00 TL KDV Dahil
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Çerez Politikası
sayfamızdan erişebilirsiniz.